Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja jūsų vestuvių fotografavimo paslaugos?

Vestuvių fotografavimo kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų, šventės vietos ir dienos trukmės. Investicijos skiltyje pateikiame dažniausiai užsakomų paslaugų deriniai. Susisiekite, stengsimės pasiūlyti tinkamiausią planą jūsų šventei. Išklausę visus Jūsų lūkesčius pateiksime preliminarią kainą ir ją užfiksuosime pasirašydami vestuvių fotografavimo sutartį.

Nuotraukos iki pristatymo yra laikomos bent trijose, viena su kita nesusietose laikmenose. Po pristatymo galerija yra prieinama vienerius metus su galimybe prasitęsti.

Kaip užtikrinate, kad nuotraukos nedings?

Dirbate vienas, ar turite komandą?

Dažniausiai fotografuoju vienas, tačiau visada galima pridėti antrą operatorių.

Koks yra jūsų vestuvių fotografijos stilius?

Man labiausiai patinka reportažinės fotografijos stilius - kai kiekviena akimirka yra "gaudoma", o ne režisuojama. Mėgstu savo fotografijose perteikti natūralias, nesuvaidintas emocijas. Daugiau nei 90% mano vestuvių fotografijų yra visiškai natūralios.

Kaip pasiruošiate vestuvių fotografavimui?

Pasiruošimas vyksta jau nuo pirmo mūsų susitikimo bei sutarties pasirašymo, kai aptariame pagrindines detales dėl Jūsų vestuvių. Artėjant šventei aptariame dienos eigą, kiek laiko skirsime fotosesijai ir atsakysime į visus Jums kilusius klausimus. Jeigu šventę rengsite vietoje, kurioje dar nesame buvę, aplankysime ją besiruošdami Jūsų šventei.

Kiek nuotraukų padarote per tipišką vestuvių dieną?

Būna nemažai kadrų su užsimerkusiais, žiūrinčiais į  telefoną artimaisiais, todėl dėl savo ir Jūsų ramybės visada darau daugiau kadrų nei reikia. Tipiškai po pilnos dienos turime kelis tūkstančius kadrų, iš kurių po griežtos atrankos lieka 400-500. Ilgesnis fotografavimo laikas užtikrina didesnį nuotraukų skaičių.

Tai labai priklauso nuo metų laiko, tačiau tipiškai tai užtrunka nuo 4 iki 12 savaičių, įskaitant spausdinimą (jei jis buvo užsakytas). Galimas skubus pristatymas su išankstiniu susitarimu.

Kiek ilgai turėsime laukti nuotraukų?

Ar galiu gauti visus, net ir neretušuotus, kadrus?

Ne, kadangi nuotraukose visada būna ką paryškinti (pvz. gražų saulėlydį, nuostabią dvaro aplinką), taip pat ir ką pašalinti bei paslėpti (pvz. blizgesiai, spuogeliai), todėl atiduodu tik kruopščiai atrinktas ir paruoštas spausdinimui nuotraukas. Kiekviena nuotrauka yra retušuojama atskirai, nenaudojant gudrybių, taip užtikrinant maksimalią fotografijų kokybę, todėl mano pristatytoms nuotraukoms prašau netaikyti filtrų (programėlėse, socialiniuose tinkluose). Galutinė fotografijos versija yra kaip mano parašas, ir jų grafinis keitimas yra autorinių teisių pažeidimas.

Ar naudosite mūsų nuotraukas parodyti save elektroninėse erdvėse?

Nors ir galite paprašyti, kad to nedaryčiau visada tikiuosi galėti naudoti nuotraukas savo svetainėje ir/ar socialiniuose tinkluose - juk be jų ir Jūs nežinotumėte kokio rezultato tikėtis.

Ar galite atspausdinti nuotraukas?

Taip, ir ne tik nuotraukas - knygas, paveikslus ant medžio, aliuminio, drobės ir dar daug ko. Visada rekomenduojame spaudai naudoti mūsų partnerius, nes jų paslaugos yra kokybiškos ir patikimos, nors ir kainuoja šiek tiek brangiau. Skaitmeninėje galerijoje patys galėsite išsirinkti kiek ir kokiu formatu norite atsispausdint.